W tym roku szkolnym nasza szkoła przyłączyła się do kampanii „Planie jest słabe”, organizowanej przez Stowarzyszenie MANKO oraz Ministerstwo Zdrowia. Jednym z elementów kampanii jest konkurs przeznaczony dla gimnazjalistów.  Pięć uczennic: Katarzyna Bryła kl. III c, Natalia Buńko kl. Ia, Agata Ozimek kl. Ia, Kinga Grochowicz kl. Ia, Magdalena Lisiczka kl. Ia pod opieką  Pani Jolanty Grelak nagrało  film, nawiązujący do tematu akcji.  Film został zamieszczony na profilu Facebook
.

Prace zostaną podzielone przez organizatorów na dwie kategorie ze względu na sposób ich realizacji: projekt filmowy oraz fotografia. Wszystkie będą umieszczane przez uczestników na profilu Facebook całej akcji za pomocą specjalnej aplikacji (facebook.com/paleniejestslabe). Twórcy najlepszych i najpopularniejszych prac w obu kategoriach wygrają atrakcyjne nagrody. Bliższe informacje o tym znajdziecie na stronie www.paleniejestslabe.pl.

Możecie aktywnie przyczynić się do zwycięstwa ekipy z naszej szkoły głosując na pracę konkursową udostępnioną na profilu społecznościowym. Obok kapituły konkursowej, która wybierze najlepszą pracę obrazującą temat, nagrody powędrują również do zespołów, których projekty zdobędą największą popularność wśród użytkowników Facebooka.

Poza konkursem w ramach kampanii nasza szkoła brała udział w spotkaniu edukacyjnym przeznaczonym dla pedagogów i uczniów, które odbyło się w Lublinie. Zespół z naszej szkoły reprezentowała Katarzyna Bryła pod opieką Pani Jolanty Grelak. Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z tego wydarzenia.

 

Kampanię "Palenie jest słabe" wspierają Ambasadorzy - gwiazdy muzyki, sportu.

·        Natalia Lesz, aktorka i wokalistka;

·         Paulina Sykut-Jeżyna, dziennikarka i prezenterka

·         Rafał Brzozowski, wokalista;

·         Piotr Kuleta, kajakarz, olimpijczyk 2012;

·         Tomasz Szczepanik, wokalista i kompozytor zespołu PECTUS;

          Filip Wolański, zawodnik MMA

 

 

Zachęcamy do oglądnięcia spotu z ich udziałem!

 

Zapraszamy również do zabawy – gry zamieszczonej na  stronie www.paleniejestslabe.pl

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Zdrowia.

Więcej informacji na temat kampanii na

www.paleniejestslabe.pl

oraz na

www.facebook.com/paleniejestslabe.